Hledáme inteligentní a talentované týmové hráče.

Nechej za sebou stopu. Pracuj na projektech, na kterých skutečně záleží.

Zobrazit otevřené pozice

V ostravských Mariánkách chceme obsadit pár volných židlí.
Sedělo by se Ti na některé z nich dobře?

Kdo jsme, už asi víš. Jestli zatím ne, podívej se do sekce O nás.

Co ti práce s námi přinese?

Budeš mít možnost pracovat v motivovaném a přátelském „ego-free“ týmu. Nelpíme na směrnicích ani dogmatech, postupy pružně přizpůsobujeme potřebám projektu. Budeš podporován ve svém dalším profesním rozvoji. Budeš mít volnost a zodpovědnost za výsledky své práce.


Odměny Velkoryse odměňujeme znalosti, schopnosti, loajalitu a přístup za rámec běžných povinností.


Vzdělávání Pokud se chceš naučit něco nového, co bude mít přínos pro tvou práci, máš u nás zelenou. A dostatek času k tomu.


Nádobíčko K práci si můžeš vybrat Mac, Windows nebo Linux. Podle toho, na čem jsi zvyklý pracovat.


Zajímavé klienty
Pracujeme pro vůdčí a nadnárodní společnosti v retailu a finančním sektoru.


Minimální byrokracie
Jedna celotýmová plánovací schůzka týdně, pak jen krátké statusy a reporty. Nepotrpíme si na papírování.


Jazykové kurzy Kurz mongolštiny ti asi neschválíme, ale v angličtině se cvičíme pravidelně všichni.


Konference
WebExpo, Barcamp, Datafesťák, Marketing Festival a další. První na přednášky, poslední z baru. Yeaah!


Sport Nejen prací jsme živi. Rádi Tě podpoříme ve zdravém pohybu. Ke svému místu dostaneš rovnou multisportku.


Plný bar Nemusíš si nosit svačinky z domova. U nás vždy najdeš vždy něco k zakousnutí a pití - od čaje až po energy drinky.

S čím se u nás potkáš?

Jsme otevřeni novým technologiím, metodikám a pracovním postupům. Racionálně vybíráme ty prostředky, které posouvají projekty kupředu.


Frontend CSS, HTML 5, Bootstrap a JavaScript / jQuery. Frontendy jsou napojeny na backend přes REST API. Na single page aplikace ekosystém Reactu.


Backend Na business critical aplikace Java EE (Spring). Pro webové stránky a menší aplikace PHP. Verzujeme přes BitBucket do Gitu. Na serverech jedině Linux.


Databáze Všechny naše projekty pracují s PostgreSQL. Kde to situace vyžaduje tak Oracle. MySQL je už jen na starších projektech.


Metodiky Pro analýzu, návrh a specifikaci používáme UML. Děláme code review, continuous Integration a continuous Delivery. Setkáš se u nás se Scrumem.

Otevřené pozice

 

404 Not Found

Backend programátor

Proč je pozice pro nás důležitá?

Budeš pracovat na projektech pro významné klienty z České republiky a zahraničí. Budeš mít možnost spoluvytvářet aplikace, které jsou business critical. Naučíš se pracovat s velkým množstvím transakčních dat. Funkční a otestovaný zdrojový kód je kritický pro tuto pozici. A hlavně, výsledky tvé práce budou vidět v reálném světě.

O tobě

2 roky praxe ~ Spolehlivost ~ Chuť se vzdělávat ~ Zodpovědnost

Jsi zkušený webový backend vývojář s alespoň 2 letou praxí. Nestojíš na místě a sleduješ trendy a ty rozumné chceš aplikovat ve své práci. Hledáš ta nejjednodušší řešení. Umíš se zapojit do týmu, který máš o co obohatit a rád se přiučíš novým věcem. Víš, jak chutná pocit dobře odvedené práce při spuštění odladěného projektu v dohodnutém termínu. Máš možnost ovlivňovat projekt od začátku do konce. Budeš vědět vše o jednání s klientem, zapojíš se do R&D, analýzy požadavků až po návrh a realizaci projektu. Tvou zodpovědností bude psaní testů a udržování čistého zdrojového kódu. Záleží ti na výsledcích tvé práce.

Co po tobě budeme potřebovat?

Java / PHP ~ UML ~ Git ~ Linux / Unix ~ Angličtina

Prokazatelnou znalost Javy nebo PHP, zkušenost s relačními databázemi. Uživatelskou znalost Linuxu. Měl bys umět pracovat s Gitem (vytvořit repozitář, provést commit své práce, pull-nout si změny od kolegů a přepnout mezi větvemi projektu). Budeš potřebovat znalost angličtiny, minimálně na úrovni čtení dokumentace. Měl bys mít schopnost odolávat stresu a neztratit chuť se dále vzdělávat.

 

404 Not Found

Frontend kodér

Proč je pozice pro nás důležitá?

Budeš pracovat na projektech pro významné klienty z České republiky a zahraničí. Výsledky tvé práce budou používat reální zákazníci a budou viditelné v reálném světě. Budeš používat moderní technologie, seznámíš se s novinkami a budeš podporován v dalším studiu a rozvoji. Frontendové rozhraní bude to první, co zákazníci naši klientů uvidí. Za spolupráce backend vývojářů se budeš podílet na úspěchu projektu - technická kvalita, rychlost a celkové zpracování rozhraní je důležitá pro spokojenost koncových zákazníků.

O tobě

2 roky praxe ~ Spolehlivost ~ Chuť se vzdělávat ~ Zodpovědnost

Jsi zkušený frontend vývojář a máš za sebou 2 a více let praxe. Umíš pracovat v různorodém týmu, máš otevřenou hlavu k novým nápadům a rád rozšiřuješ své obzory. Víš, jak chutná pocit dobře odvedené práce při spuštění odladěného projektu v dohodnutém termínu. Sleduješ nové technologie, trendy v oboru a hledáš jejich racionální uplatnění ve své práci. Záleží ti na tom co děláš a zajímá tě, jestli má tvá práce smysl.

Co po tobě budeme potřebovat?

Pixel-perfect ~ HTML ~ CSS ~ JavaScript ~ Git ~ Angličtina

Schopnost pracovat na frontendu a komunikovat o projektu s backend vývojáři. Cit pro detail ti není cizí, při převodu PSD do šablon si zakládáš na pixel-perfect a máš rozvinuté grafické cítění. Máš hlubokou znalostí HTML / CSS a v JavaScriptu znáš základy a připravíš si co je potřeba. Pokud jsi pracoval v Reactu nebo AngularJS, je to plus. Umíš nainstalovat a pracovat s preprocessory a s balíčkovacími systémy. Měl bys umět pracovat s Gitem (vytvořit repozitář, provést commit své práce, pull-nout si změny od kolegů a přepnout mezi větvemi projektu). Budeš určitě potřebovat znalost angličtiny, minimálně na úrovni čtení dokumentace. A chuť se posouvat profesně dál a vzdělávat se.

Volné židle neodpovídají tvým super-schopnostem?

Dej nám o sobě vědět. Jestli nám spadne čelist, jsi náš člověk.

DERIVA hledá bednu!

Zahrej vědomostní hru a zjisti, jestli jsi skutečně BEDNA.

Zjisti víc