Máte ideu nebo koncept on-line projektu?

Pomůžeme zrealizovat i váš projekt do efektivního on-line businessu.


E-commerce

Správa. Prodej. Analýza.

Klienti s našimi e-commerce systémy mohou efektivněji prodávat své produkty a služby. Systémy umíme propojit s procesy ve firmě a systémy obchodních partnerů. Pro provoz poskytujeme plnou uživatelskou a zákaznickou podporu.


Webové aplikace

Bezpečnost. Efektivita. Výkonnost.

Vytváříme web aplikace na míru k vyřešení daného problému. Aplikace snadno komunikují s dalšími systémy pomocí API. Pro vyšší spolehlivost a výkon používáme cloud. Samozřejmostí je podpora, konzultace a další rozvoj.


Webové stránky

Design. Technologie. Dynamika.

Budujeme čisté, přehledné, a pro návštěvníky jednoduše použitelné webové stránky. Poradíme si se všemi prohlížeči. Aktualizujeme zastaralé firemní weby. Responzivní design a provoz na mobilních zařízeních je samozřejmostí.


Android a iOS

Mobile-First. Jednoduchost. Dostupnost.

Budoucnost je mobilní. Návštěvnost z mobilních zařízení již dávno překonala klasickou. Vyvíjíme nativní aplikace pro mobilní zařízení iOS a Android. Umožněte zákazníkům využívat vaše služby a nakupovat zboží přes jejich mobilní zařízení.


Podpora

Péče. Konzultace. Záruky.

Poskytujeme zákaznickou a uživatelskou podporu při každodenním provozu projektů. Postaráme se o aktuálnost webových stránek. Zaškolíme zaměstnance a naučíme je jak s aplikacemi pracovat.

Analyzujeme klientské požadavky na další rozvoj projektu a navrhneme jejich řešení. Připravujeme data pro analýzu návratnosti investice. Navrhujeme vhodné technologie a metodiky, pomáháme s výběrem subdodavatelů.

Organizujete tendr?

Ozvěte se. Mluvíme vaším jazykem.

Kontakty