Informace o změně provozovatele

Vážený návštěvníku,

ocitl jste se na webu společnosti DERIVA Solutions, která je přímým pokračovatelem provozovatele domény www.menea.cz - poskytovatele elektronického obchodu MENEAShop, ze které jste byl na tento web přesměrován.

Jsme nadále připraveni, jak stávajícím tak i novým zákazníkům, poskytnout služby tvorby elektronického obchodu postaveného na aplikaci MENEAShop, ale také všechny služby související s tvorbou webových stránek a aplikací pro internet nebo pro desktop.

Věříme, že Vás naše nabídka služeb a řešení - hotových SW produktů, zaujme.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně změny právní formy nás prosím kontaktujte.

 
Napište nám - rychlý kontakt
Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakékoliv dotazy k našim produktům a službám? Napište nám.
 
 
 

Služby

Nabízíme komplexní nabídku softwarových služeb - od konzultace, analýzy, realizace až po zajištění implementace projektu a dohled nad jeho bezproblémovýcm provozem.

Webdesign – tvorba www stránek

Nabízíme služby webdesignu – komplexní tvorby internetových stránek – od analýzy webu, přes vytvoření grafického ztvárnění až po dokončení a předání zákazníkovi k užívání.

Podpora

Poskytování supportních služeb je nedílnou součástí naší činnosti a jednou ze základních podmínek spolehlivého provozu každého projektu.

Outsourcing

Nabízíme našim obchodním partnerům, aby využili naše kapacity pro posílení svých týmů v oblasti plánování, vývoje a správy softwarových projektů.

Implementace a úprava OpenSource řešení

Implementujeme OpenSource software s možností jeho úpravy a přizpůsobení potřebám projektu.

Konzultace a poradenství

Nabízíme konzultace v oblasti vytvoření, vývoje, implementace a provozu internetových a desktopových projektů. Na základě konzultací zákazník získá potřebné informace pro to, aby rozhodl o vhodné formě realizace projektu.

Elektronické obchodování

Předmětem elektronického obchodování (e-commerce) je obchodování s produkty nebo službami v elektronických systémech, jako jsou internet a jiné počítačové sítě. Díky našim mnohaletým praktickým zkušenostem jsme připraveni zákazníkům nabídnout řešení, které splní jejich očekávání.

Database development

Obchodní a jiné informace jsou tím nejcennějším, co společnost vlastní. Jsme si toho dobře vědomi, a proto v oblasti správy a návrhu databází nabízíme veškeré potřebné služby.

Custom software - software šitý na míru

Nabízíme tvorbů aplikací, programů a systémů šitých na míru potřebám zákazníka. Využijte našich více než 10letých zkušeností s analýzou, návrhem a tvorbou rozsáhlých aplikací jak pro desktopové systémy, tak i on-line aplikace. Naše řešení jsou uzpůsobená konkrétním potřebám, ale i široce rozšiřitelná pro budoucí úpravy.

Business Intelligence (BI)

Business Intelligence je rozsáhlý soubor metod, které umožňují řídícím pracovníkům jednoduše získat informace, které mohou použít pro další rozhodování o činnosti a budoucnosti společnosti.

 
 
 

Nabídka práce

Hledáme kolegy na externí spolupráci pro tyto pozice:

 

Aktuálně

Kariéra - nabídka práce

11.09.2012 Přehled volných pracovních pozic. zobrazit celý článek »

 

PF 2012

23.12.2011 S končícím rokem 2011 a vyhlídkou na nové zážitky, dobrodružství a úspěchy v roce 2012 vám přejeme splnění všech vašich profesních i osobních přání a to vše při zachování klidu, nadhledu a dobré nálady! zobrazit celý článek »

 

Doplnili jsme výsledky naší práce

17.02.2011 Na stránce Reference se můžete podívat, na jakých zajímavých projektech jsme měli možnost v poslední době pracovat. zobrazit celý článek »

 

Otevíráme novou kancelář

29.12.2010 27.12.2010 otevíráme novou kancelář, najdete nás na ulici Daliborova 21/424, Ostrava - Mariánské Hory. zobrazit celý článek »